Dálkové maturiní studium - dáme Vám šanci stát se úspěšným!

spsos-logo.gif, 7,1kB

Plaťte školné on-line

payu

Placení školného a jiných služeb na Podřipské škole

Podřipská škola Vám nyní umožňuje platit poplatky za studium, kurzovné nebo jiné položky jednoduše, pohodlně a bezpečně on-line. Systém PayU nabízí několik možností platby. Sami si můžete vybrat zaplacení platební kartou, rychlým bankovním převodem, běžným převodem, superCASH nebo složenkou. Nemusíte tak již osobně na poštu, do banky nebo jít zaplatit přímo do školy.

Jednoduchost

Už žádné komplikované vypisování osobních nebo jiných údajů. PayU se postará o to, abyste všechny údaje k platbě našli předvyplněné přímo ve Vašem internetovém bankovnictví. Tam stačí platbu jednoduše potvrdit.

Rychlost

PayU podporuje platby, které probíhají v reálném čase.

Bezpečnost

Systém PayU a transakce uskutečněné jeho prostřednictvím jsou charakteristické nejvyšší úrovní zabezpečení. Profesionální technologie podle mezinárodních norem a nejnovější metody pro šifrování dat zaručují spolehlivost platebního systému a maximální ochranu informací.

Platební brána PayU je provozovaná na základě povolení uděleného Českou národní bankou pro poskytování platebních služeb malého rozsahu a zároveň podléhá její stanovené kontrole.

Transakce uskutečněné prostřednictvím služby PayU splňují nejvyšší normy zabezpečení. Veškeré nabízené nástroje jsou vybaveny nejnovějšími protokoly pro šifrování dat a zcela splňují podmínky bezpečného přenosu informací. Kompletní přenos dat mezi Vaším obchodem či platformou, službou PayU a jednotlivými platebními kanály jsou zabezpečeny protokolem SSL (Secure Sockets Layer).

Používání platební brány PayU není nijak zpoplatněno - je zcela zdarma!

Zaplatit ON-LINE

 

Platební metoda

Produkt

karty

Platba Platební kartou: Zabezpečená (3D-Secure) platba kreditními kartami společností VISA a Master Card. V případě bezchybného průběhu platby je částka ihned připsána na účet školy.

VISA, MasterCard

KB

Mojeplatba přes Komerční banku: On-line platba výhradně pro majitele účtu od Komerční banky. V případě bezchybného průběhu platby je částka ihned připsána na účet školy.

Mojeplatba

RF

eKonto (Raiffeisenbank): On-line platba výhradně pro majitele účtu eKonto od Raiffeisenbank (bývalá eBanka). V případě bezchybného průběhu platby je částka ihned připsána na účet školy.

ePlatby

GE

Platba GE Money Bank: On-line platba výhradně pro majitele účtu u GE Money bank. V případě bezchybného průběhu platby je částka ihned připsána na účet školy.

GE Money Bank

MB

Platba pomocí mPeníze přes mBank: On-line platba výhradně pro majitele účtu u mBank. V případě bezchybného průběhu platby je částka ihned připsána na účet školy.

mPeníze

VB

Platba přes Volksbank: On-line platba výhradně pro majitele účtu u Volksbank bank. V případě bezchybného průběhu platby je částka ihned připsána na účet školy.

Volksbank

 FB

Platba přes Fio bank: On-line platba výhradně pro majitele účtu u Fio banky. V případě bezchybného průběhu platby je částka ihned připsána na účet školy.

Fio banka

 BP

Běžný bankovní převod

Pro ostatní bankovní ústavy

SL

Platba poštovní poukázkou

Složenka

SC

Hotovostní platba na terminálech Sazka a přepážkách České pošty

superCASH

 

Ústí nad Labem
Roudnice nad Labem
bottom-logo.gif, 2,5kB
Staňte se fanouškem
a získáte aktuální informace

www.podripskaskola.cz
Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s.
náměstí Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem
IČO: 25047671
tel.: +420 416 839 064-5
email: info@podripskaskola.cz

Pobočka Ústí nad Labem
Kekulova 26, 400 01 Ústí n. L.
mobil: +420 777 261 059
email: usti@podripskaskola.cz