Dálkové maturiní studium - dáme Vám šanci stát se úspěšným!

spsos-logo.gif, 7,1kB

Přihlášení do školního e-mailu

Školní e-mail je pod doménou podripskaskola.cz je to gmail, pokud se tedy hlásíte poprvé a chodíte do prvního ročníku, musíte jít před https://www.google.com/ v pravém horním rohu uvidíte 3x3 tečky, na které když kliknete, rozbalí se Vám google aplikace, kde najdete gmail. Zadáte tedy své přihlšovací jméno, které mají všichni ve stejné podobě a to např. na jméně Adam Novák je to anovak@podripskaskola.cz v dalším kroku zadáte heslo, které mají všichni prváci zase stejné a to: usti1234 v dalším kroku Vás to požádá o změnu hesla a proces by měl být dokončen. Pokud jste požádali o vygenerování nového hesla, v tom případě Vám přišel odkaz na Váš soukromý e-mail, který má platnost pouze 48 hodin, pokud do té doby e-mail neaktivujete, přihlášení vyprší a musím ho vygenerovat znova, v tom případě je nutné, abyste se mi ozvali na telefon 777261059, ideálně v dopoledních hodinách, abych heslo vygenerovala znova, je taktéž nutné, abyste mi nadiktovali správní e-mail, na který mám heslo poslat. Pokud jste nově nastoupili di druhého ročníku, nebo i později do prvního, heslo nemáte nastavené usti1234, ale rovnou se Vám generovalo na Váš soukromý mejl.

V případě, že do e-mailu chcete vstoupit poté, co jste odkaz použili a nastavili heslo nové, už Vám tam nikdy nepůjde vstoupit přes ten odkaz, ale musíte přidat nový účet na gmailu, viz popis výše, tváří se to tedy, že je e-mail nefunkční a stále znova žádáte o vygenerování nového hesla. Stejné platí i pro vstup do jakékoliv učebny, půjde Vám to jen pod školní doménou, pokud tedy vstupujete do učebny poprvé, musíte se ujistit, že tam vstupujete přes školní e-mail a ne přes soukromý, to je v 90% důvod, proč to nejde.

Někdy se stane, že máme shodu jmen, nebo pokud k nám chodí příbuzní, tak je email ve výše uvedené podobě už zabraný a je tedy označen například před @ jako 2, každý, kdo má e-mail v jiné podobě, než uvedený, tak ode mě obdržel toto upozornění na osobní e-mail.


Pozor, změna celého rozvrhu !!!
Rozdílové zkoušky 1. a 2. ročníky - v průběhu celého dne 23.3. odevzdávejte podklady k výučnímu listu: ČJ,ZB,OBP,PPG,OV - nechoďte, prosím, o přestávkách, ale v průběhu hodin, nechoďte hromadně, bude se kontrolovat odevzdání všeho podle Vašich tabulek + to co donesete osobně i to co jste zpracovali v učebně.
Přihláška
Ústí nad Labem
Roudnice nad Labem
bottom-logo.gif, 2,5kB
Staňte se fanouškem
a získáte aktuální informace

www.podripskaskola.cz
Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s.
náměstí Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem
IČO: 25047671
tel.: +420 416 839 064-5
email: info@podripskaskola.cz

Pobočka Ústí nad Labem
Kekulova 26, 400 01 Ústí n. L.
mobil: +420 777 261 059
email: usti@podripskaskola.cz